Producent obwarzanków odpustowych – hurt

Czym są obwarzanki odpustowe?

Obwarzanki odpustowe to regionalna specjalność naszej odrzywolskiej piekarni. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, zarówno w regionie, jak i w całej Polsce. Obwarzanki produkowane są w Odrzywole od pokoleń, natomiast ich receptura opiera się na przekazywanej z kolejnego przodka na potomka tradycji. Staramy się, aby produkowane przez nas wyroby posiadały nie tylko apetyczny i przyciągający spojrzenia wygląd, ale przede wszystkim, aby rozpieszczały podniebienia naszych klientów.Najważniejszym aspektem i zarazem podstawą funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa jest fakt, że klienci oraz kontrahenci są zadowoleni z jakości produkowanych przez nas wyrobów oraz, że wdrożyliśmy i utrzymujemy wysoki poziom higieny oraz bezpieczeństwa w naszej piekarni, dzięki czemu usatysfakcjonowani są także nasi pracownicy. Jako producent oferujący najwyższej jakości obwarzanki odpustowe, proponujemy Państwu nie tylko sprzedaż detaliczną, ale również hurt. Cena naszych produktów uzależniona jest od wielkości zamówienia, dlatego też warto skontaktować się z nami, abyśmy przygotowali indywidualną wycenę. Zapewniamy odbiór stacjonarny, jak również gwarantujemy dowóz towaru na terenie całego kraju.

obwarzanki odpustowe producent

Producent obwarzanków odpustowych

Obwarzanki odpustowe - producent

Jako producent obwarzanków odpustowych przykładamy olbrzymią wagę do starannego przygotowania produktów, a zatem zarówno do składników, jak i wyrobu ciasta oraz jego późniejszego wypieku. Cały proces odbywa się i trwa niezmiennie od kilkunastu lat, stanowiąc tajemnicę, która następnie przekłada się na odniesiony przez nas sukces.

Produkując obwarzanki staramy się brać pod uwagę preferencje i gusta naszych klientów, dlatego oprócz tradycyjnych obwarzanków posypanych makiem lub go nieposiadających, oferujemy również wyroby śmietankowe, biszkoptowe oraz puchate. Ponadto obwarzanki mogą zostać okraszone ziarnem sezamu lub solą. Wszystko to dla naszych rozsmakowanych w tych przysmakach, wiernych klientów, którzy cenią sobie nasze wyroby i bardzo chętnie po nie wracają.

Obwarzanki odpustowe – hurt

Obwarzanki odpustowe, których sprzedaż hurtową również oferujemy, docierają z Odrzywołu do różnorodnych zakątków Polski. Zamawiane są przez amatorów i smakoszy tego chlebowego wypieku, którzy delektują się nimi samodzielnie lub raczą nimi swoich najbliższych – rodzinę oraz przyjaciół. Obwarzanki odrzywolskie idealnie nadają się na smakowity upominek, który można wręczyć w różnego rodzaju okolicznościach. Podane z solą ucieszą świeżo poślubionych Państwa Młodych, zastępując tradycyjny chleb. Ponadto sprawią radość gospodarzom domu, którzy hołdują polskim tradycjom i są im wierni.

Produkowane przez naszą piekarnię obwarzanki z całą pewnością sprawią radość i uraczą podniebienie każdego, kto ich spróbuje. Będą wyśmienitym specjałem nie tylko na zabawy takie jak odpusty, czy festyny, ale także nieco większe i bardziej dostojne imprezy dożynkowe. Dlatego też warto na nie zwrócić uwagę i zapytać o szczegóły naszej oferty, tudzież o hurt obwarzanków odpustowych, który jest na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto ceni smak oraz jakość tradycyjnego, polskiego wypieku.

Obwarzanki odpustowe hurt

Chciałbyś się dowiedzieć więcej o mieście Odrzywół i naszych tradycjach?

Tutaj możesz poczytać o naszej piekarni.

Skip to content