Obwarzanki – Cena hurtowa

Obwarzanki odrzywolskie są niepowtarzalnym, regionalnym wypiekiem, który jest specjalnością naszej piekarni, docenianym nie tylko przez mieszkańców Odrzywołu oraz regionu, ale również przez odbiorców z całej Polski. Jako producent obwarzanków dbamy o to, aby nasze wyroby były najwyższej jakości, a zatem aby apetycznie wyglądały oraz cieszyły się wyśmienitym smakiem. Dlatego też stworzyliśmy unikatową recepturę, która stosowana jest od pokoleń i stanowi najwyższą tajemnicę, przekazywaną z ojca na syna.

Wysoki poziom higieny oraz bezpieczeństwa podczas produkcji w naszej piekarni również przekłada się na jakość wytwarzanych łakoci i obok zadowolenia naszych kontrahentów, stanowi dla nas podstawowy priorytet. Oferujemy Państwu obwarzanki, które nabyć można stacjonarnie, jak również zamówić, a my zagwarantujemy dowóz towaru na terenie całego kraju. Nasze wyroby dostępne są zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i w sprzedaży hurtowej, gdzie obowiązuje również cena hurtowa.

Obwarzanki cena hurtowa

Obwarzanki w różnych wariantach smakowych

Obwarzanki: Cena hurtowa

Obwarzanki z Odrzywołu są specjalnością godną polecenia, natomiast ich cena hurtowa uzależniona jest od wielkości oraz częstotliwości poszczególnych zamówień, dlatego też zachęcamy naszych klientów do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny. Osobiście zapewniamy, że nasze produkty są najwyższej jakości i z całą pewnością nie zawiodą się Państwo na ich wyjątkowym smaku oraz aromacie! Przekonało się o tym już spore grono naszych kontrahentów, którzy rozsmakowali się w wytwarzanych przez nas wypiekach.

Oferowane przez nas, jako producenta obwarzanki odrzywolskie, bez problemu trafiają w gusta i raczą podniebienia amatorów tego rodzaju rarytasów, ponieważ prezentujemy wyroby w różnego rodzaju wersjach smakowych. Zatem do dyspozycji są obwarzanki śmietankowe, puchate i biszkoptowe, które można dodatkowo okraszać sezamem lub solą, a także te tradycyjne, posypane makiem lub pozostające bez posypki. Wszystkie one cieszą się powodzeniem naszych klientów, którzy bardzo często decydują się właśnie na zamówienie hurtowe.

Obwarzanki – korzystne w hurcie

Obwarzanki odrzywolskie dostępne są w cenie hurtowej, przy większym zamówieniu, co wypada zdecydowanie korzystniej, jeżeli mamy zamiar uraczyć nimi sporą liczbę osób. Są one bardzo popularne na różnego rodzaju imprezy, w szczególności śluby, czy przyjęcia rocznicowe, jak również odpusty, festyny oraz dożynki. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj imprezy zostaną one zamówione, jako producenci możemy zapewnić terminową dostawę oraz najwyższą jakość, tudzież smak wypiekanych przez nas wyrobów.

Oferowane przez naszą piekarnię obwarzanki to przede wszystkim niepowtarzalny charakter, unikalna receptura oraz kilkunastoletnia tradycja. Wszystkie te czynniki przekładają się na odnoszone przez nas sukcesy, które są nie tylko apetyczne, ale i posiadają aromat chlebowego wypieku. Mamy nadzieję, że jeszcze przez długie lata będziemy mogli podtrzymywać rzemieślnicze rytuały, które cieszą nie tylko nas, ale przede wszystkim radują wielu naszych klientów. Obwarzanki z Odrzywołu to detaliczny, ale i hurtowy przysmak w korzystnej cenie!

Cena hurtowa obwarzanków

Skip to content